31 lipca 2020 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Biłgoraju odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej ze służby na zaopatrzenie emerytalne asp. sztab. Kazimiery Szaganiec.

Asp. sztab. Kazimiera Szaganiec związana była z tut. komendą od listopada 1985 r. Początkowo pracowała na pół etatu na stanowisku starszego księgowego, po 4 miesiącach tj. od 1 marca 1986 r., już na pełen etat na stanowisku inspektora ds. finansowo – materiałowych. Po kolejnych 9 latach pracy związanej z finansami i kwatermistrzostwem tj. od lutego 1995 r. została przeniesiona na stanowisko starszego inspektora w komórce organizacyjnej. Następna ważna data w karierze zawodowej to 31.12.1998 r.; wówczas zdecydowała się po 13 latach pracy jako cywil na rozpoczęcie służby w PSP. Pierwsze stanowisko strażackie to oczywiście stażysta w służbie przygotowawczej. W 2003 r. ukończyła Zaoczne Studium Aspirantów PSP w Krakowie uzyskując stopień młodszego aspiranta.

Z dniem dzisiejszym tj. 31 lipca 2020 r. po prawie 35 latach pracy w  Komendzie,  w tym 22 latach służby zdecydowała o zakończeniu służby w PSP i przejściu na zaopatrzenie emerytalne.

Serdecznie dziękujemy Pani aspirant za wszystkie lata pracy i służby, życzymy wielu chwil radości podczas „odpoczynku”, dni wypełnionych spokojem i dostatkiem, tygodni i miesięcy na spełnianie planów i marzeń i wielu lat w jak najlepszym zdrowiu.

Skip to content