RODO - KLAUZULA INFORMACYJNA

Powiat - Biłgoraj
.: AKTUALNOŚCI :.

OTWP 2018

Dodał Zabłotni Dariusz 2018-03-27 15:03:20

W dniu 23 marca 2016 r. na terenie Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju przeprowadzono eliminacje powiatowe w ramach XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju wzięło udział 41 finalistów wyłonionych w ramach eliminacji miejsko-gminnych OTWP.

W przeprowadzone eliminacje zaangażowały się m.in. takie podmioty jak: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Biłgorajski, urzędy gmin, miejskie i miasta. W wyniku eliminacji powiatowych wyłoniono 3 zwycięzców szczebla powiatowego, będących jednocześnie reprezentantami na szczeblu wojewódzkim.

I grupa wiekowa /szkoła podstawowa/ - Oliwia Kotuła ze Szkoły Podstawowej w Łukowej

II grupa wiekowa /gimnazjum/ - Bartłomiej Pisklak z Gimnazjum w Aleksandrowie

III grupa wiekowa /szkoły ponadgimnazjalne/ - Tomasz Micyk z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych ufundowanych przez Powiat Biłgorajski, Bezpieczny Powiat Biłgorajski i Państwową Straż Pożarną dokonali: Etatowy Członek Zarządu – Jarosław Lipiec, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Biłgoraju st. bryg. w st. spocz. Mieczysław Skura oraz V-ce Prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski – Aleksander Bełżek.KP PSP Biłgoraj